Пакет із плівки ПВХ для простирадла.
Розміри пакета: 250*300 мм + клапан із клейкою стрічкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Цар Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полівінілхлорид (ПВХ/PVC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴
- Можливості поставок: 60000 шт./тиждень


Відправка з 28 травня 2026