Пакет банан із укріпленою ручкою для компанії Shell.
Пакет банан ПВД із укріпленою паяною ручкою з поліетилену високого тиску (LDPE) з однобічним триколірним друком для компанії Shell.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Цар Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет "банан" |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Матеріал | Поліетилен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,50 ₴


Відправка з 25 травня 2026