Пакети поліетиленові майка з логотипом "Родина".
Пакети поліетиленові типу «майка» з нанесенням логотипа.
Виготовлені з поліетилену низького тиску.
Розмір 360*600, щільність 25 мкм.
Нанесення логотипу через флексодрук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Цар Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Максимально допустиме навантаження | 8 кг |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Матеріал | Поліетилен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,60 ₴


Відправка з 23 травня 2026