Пакети з поліетилену з логотипом і вирубаною ручкою для компанії Анекс Тур.
Пакети з вирубаною укріпленою ручкою з поліетилену середнього тиску (MDPE) з повноколірним друком для компанії Анекс Тур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Цар Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет "банан" |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 9 кг |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал | Поліетилен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴


Відправка з 25 травня 2026