Мішки для пелет поліетиленові з логотипом, виробляються з поліетилену ПВД первинного або вторинного (економія майже вдвічі). Можливе нанесення будь-якого друку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Цар Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Матеріал | Поліетилен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴


