Поліпропіленові пакети з РР — неорієнтована поліпропіленової плівки.
Пакети з PP — мають, на відміну від ВОРРУ, певний коефіцієнт розтягування. Характеризуються стійкістю до пошкоджень і здатністю до нанесення будь-яких різновидів друку. Зазвичай використовуються для пакування хліба та інших харчових продуктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Цар Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,40 ₴
- Можливості поставок: 1000000 шт./місяць


Відправка з 27 травня 2026