Пакети з укріпленою ручкою для компанії ТАС, поліетиленові.
Пакети банан, з укріпленою вирубаною ручкою, зроблені з поліетилену середнього тиску (MDPE) для компанії ТАС.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Цар Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет "банан" |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 12 кг |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал | Поліетилен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,20 ₴


Відправка з 02 червня 2026