Пакет із плівки ПВХ для постільної білизни (дитячий комплект).
Розміри пакета: 290*395 + розкладний донний фальц і клапан із клейкою стрічкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Цар Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полівінілхлорид (ПВХ/PVC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,80 ₴
- Можливості поставок: 60000 шт./тиждень


Відправка з 28 травня 2026