Пакети з ПВХ для постільної білизни з двома пластиковими кнопками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Цар Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 6 кг |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 24 травня 2026