Пакети з ПВХ для постільної білизни, одягу та ін.
Розміри пакета: 230*280+ клапан із клейкою стрічкою гачок підвісу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 230 мм |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 6 кг |
| Виробник | Цар Пласт |
| Довжина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 24 травня 2026