Пакети з ПВХ для постільної білизни або одягу, що розкривається книжкою на кнопці.
Книжка виготовлена з двох пакетів розмірами 325*395 з донними, що розкладаються фальцями та клапаном із клейкою стрічкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Цар Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 8 кг |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,40 ₴
- Можливості поставок: 60000 шт./тиждень



Відправка з 28 травня 2026