Пакет із плівки ПВХ для постільної білизни (подвійний комплект).
Розміри пакета: 325*420 +66дно розкладний донний фальц і клапан із клейкою стрічкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Цар Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 6 кг |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,50 ₴
- Можливості поставок: 60000 шт./тиждень



Відправка з 28 травня 2026